Кошик
54 відгуків
+380 (73) 438-79-29

Гаманець (Портмоне) із захистом від зчитування

Безконтактна форма ідентифікації дійсно зручна, особливо якщо це Apple Pay або подібна платіжна система. Кожен день ми здійснюємо оплату готівкою, або терміналом. Безконтактну картку можна просто провести над пристроєм, і потрібну кількість коштів спишуться з вашого рахунку. Зручно, практично і досить швидко. RFID розшифровується як радіочастотна ідентифікація. Ця, заснована на чіпі технологія, що використовується в кредитних картах або паспорти для зберігання особистої інформації, яка може бути передана на сканер RFID. Але зловмисник може «вкрасти» ці предмети, навіть не торкаючись до них фізично, залишаючи їх у людини.

RFID-крадіжками (часто їх називають «скіммінг»), це крадіжки з використанням сканера для читання і дублювання особистої інформації від будь-якого RFID-предмета без відома власника. Незважаючи на свою зручність, технологія містять багато дірок безпеки, що дозволяють зловмисникам отримати конфіденційні дані. Для того, щоб вкрасти дані карти або копіювати пропуск, не потрібно підходити близько. На вулиці це відбувається вкрай рідко, Дослідження безпеки продемонстрували програмні "атаки" (на предмети з RFID-підтримкою) і незаконне використання таких атак може призвести до шахрайства з кредитними картами або крадіжки особистих даних. Чіпи RFID дозволяють зчитувати дані на відстані до декількох метрів. Все, що потрібно для зв'язку з позначкою (чіпом) в документах - це купити готове пристрій. Після зчитування у зловмисника на руках залишається повна електронна копія всієї інформації RFID-мітки. З його допомогою можна зробити підроблену копію документа. Термінали будуть сприймати копію в якості оригіналу.

Як захистити ваші RFID-цінності? Ви дізнаєтеся в нашій статті.

Можна звернутися до дідівських методів, і начисто відрізати випромінювання шлях до ваших грошей і картах. Ідеальні для цього два матеріали — вода і метал. Звичайно в пакеті з водою носити карти важко. А ось шматок звичайної харчової фольги з рулону (підійде і від шоколадки — але не з пачки від сигарет) повністю блокує сигналів як RFID так і NFC. Це найбільш ефективний і зручний спосіб. Досить обернути карту фольгою, і діставати з неї тільки в момент оплати.

Кошельки сконструированы таким образом, что в них можно положить документы, наличные деньги, банковские карты и монеты. В подкладку кошелька вшит специальный экран из ткани,блокирующий RFID-сигнал и совершенно безвреден для вашего здоровья и электроники. Таким образом, вы получаете комфорт и безопасность в одном изделии.

Портмоне изготовлено из натуральной плотной кожи.

Портмоне с RFID защитой. Материал, предназначенный для блокирования RFID-сигналов, включен в подкладку кошелька. В то время как ваши карты обернуты внутрь этого материала, сканер не сможет прочитать информацию внутри.

  • 2 відділи для купюр;

  • 6 кишеньок для кредиток.

Розмір:

Довжина 11.5 див.

Висота 9.3 див.

Товщина 1.8 див.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner